postheadericon Szkolenia z systemu Linux

komputer w pracyLinux jest to bardzo nowoczesny i wielozadaniowy system operacyjny klasy Unix. Jego oprogramowanie swoimi możliwościami często przewyższa to standardowe oferowane przez konkurencyjne firmy. Głównym celem jego twórców jest stworzenie i udostępnianie darmowego oprogramowania wraz z kodem źródłowym. Obecnie pracuje nad tym tysiące indywidualnych programistów na całym świecie (w tym także z Polski). Organizowane są również różnego rodzaju kursy i szkolenia z Linuxa – zarówno w formie tradycyjnej (stacjonarnej), jak i internetowych kursów komputerowych.

Szkolenia z Linuxa przeznaczone są dla osób, które chcą nabyć stosowną wiedzę z zakresu instalacji i zarządzania tym systemem, a także obsługi sieci i serwerów dedykowanych działających w takim środowisku informatycznym. W celu odbycia takich zajęć wymagane są podstawowe umiejętności kursantów w zakresie posługiwania się komputerem w dowolnym systemie operacyjnym. Kurs Linuxa to także doskonała oferta dla administratorów sieci, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Szkolenia z systemu Linux najczęściej odbywają się w niewielkich grupach (po 10 osób każda) w małych salach ze stanowiskami komputerowymi. Pełne wyposażenie i mała liczba kursantów w jednej grupie pozwala na przetestowanie wielu nowych, ciekawych rozwiązań informatycznych w praktyce. Takie szkolenie to również doskonały sposób na zdobycie potrzebnej wiedzy pozwalającej kursantowi na przystąpienie do różnego rodzaju egzaminów, których zaliczenie gwarantuje uzyskanie certyfikatów uznawanych w branży IT. Zajęcia składają się z części wykładowej i ćwiczeń praktycznych.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 15820 bytes written, possibly out of free disk space in /home/reklama/public_html/reklama.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/szkolenia-z-systemu-linux/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/reklama/public_html/reklama.x14.eu/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/reklama/public_html/reklama.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/reklama/public_html/reklama.x14.eu/wp-includes/functions.php(3722): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/reklama/public_html/reklama.x14.eu/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/reklama/public_html/reklama.x14.eu/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/reklama/public_html/reklama.x14.eu/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/ in /home/reklama/public_html/reklama.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435